Category
🗞
NewsTranscript
00:00We had were to buy $30 to $40,
00:03like urea, suplast, endosalpan, roger,
00:06but we don't have the farm to do anything.
00:09We build ours to $30 to $40.
00:11We put some $30 to $30.
00:14We have to buy some$50 in the country,
00:17in the parts of the country,
00:19in the city of the country,
00:21in the 삼cari,
00:23in all of our wasteful land,
00:24in the streets, in the land,
00:27The problem is that there are just 1 kg of 1 kg of 1 kg of the 1-5 kg of 1 kg of 1 kg of 1 kg.
00:37The cost of that year is about 3,5 kg of the cost.
00:41And the cost of that cost will be made in this cost and the cost of 1 kg of 1 kg is about 4 and 2 kg of the cost.